Do Grupy


Halo koledzy!

Konia z rzedem temu, ktory sobie tylu wspólbojowników przypomina!


Wykaz studentów grupy E.K.



     

Rok studiów

     

1

1955/56

2

1956/57

3

1957/58

4

1958/59

5

1959/1960

Lp.

Nazwisko

Imię

Semestr

     

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

1

Bard

Andrzej

2

Bizon

Edward

   

           

3

Boroń

Winicjusz

4

Bożek

Witold

5

Brzożek

Paweł

             

6

Całka

Jan

             

7

Chrobok

Zbigniew

                 

8

Dobrzański

Roman

9

Durczok

Karol

               

10

Dyrbus

Rudolf

   

11

Gajewski

Józef

                 

12

Gasior

Mieczysław

   

13

Goławski

Leszek

               

14

Guziur

Stanisław

       

       

15

Hajduk

Zygmunt

   

16

Han

Czun-Sam

17

Kaczmarek

Jerzy

       

18

Kasprus

Paweł

                 

19

Kattner

Walter

             

20

Kim

Syn-Kab

21

Klose

Henryk

               

22

Kurowski

Rajmund

               

23

Kurzak

Jan

24

Magiełlo

Stanisław

   

           

25

Makselon

Eugeniusz

26

Mizerkiewicz

Henryk

27

Mosler

Karol

28

Mucha

Brunon

               

29

Nowak

Marian

                 

30

Pak

San-Am

                 

31

Pastuszka

Edward

32

Pezdan

Stanisława

       

       

33

Piekarniczyk

Teresa

       

   

34

Piętka

Marcin

       

35

Pikul

Bolesław

           

36

Pilny

Ginter

       

37

Piniński

Piotr

             

38

Pomianek

Kazimierz

39

Pulst

Edward

             

40

Radoslawski

Kazimierz

41

Rakowski

Kazimierz

       

42

Rduch

Jan

   

43

Reisch

Joachim

               

44

Rodzoń

Tadeusz

45

Skórnik

Franciszek

   

46

Sobański

Bogdan

   

             

47

Son

Jen-Bon

48

Spalony

Mieczysław

               

49

Spendel

Michał

               

50

Stachurski

Andrzej

       

       

51

Szafranek

Dobrosława

       

   

52

Szczygieł

Jerzy

           

53

Szen

Jerzy

       

54

Szwajnoch

Włodzimierz

           

55

Szweda

Józef

   

         

56

Szydło

Wacław

57

Tapper

Michał

   

             

58

Tian

Dok-Jun

59

Wanke

Jan

   

             

60

Witlos

Ryszard

             

61

Wnuk

Antoni

62

Wojciechowski

Tadeusz

63

Zakrzewski

Ludwig

               

64

Zakrzewski

Tadeusz

   

65

Zmuda

Jacek

                 

66

Żelazny

Andrzej

               


Tabele wykonano w oparciu o opracowanie Andrzeja


Do Grupy